Турската актерка Бергузар Корел го истакна трудничкото стомаче во бел фустан на забава пред раѓањето на третото дете
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Турската актерка Бергузар Корел го истакна трудничкото стомаче во бел фустан на забава пред раѓањето на третото дете

Турската актерка Бергузар Корел го истакна трудничкото стомаче во бел фустан на забава пред раѓањето на третото дете

Бергузар Корел поседува труднички блесок кој зрачи дури и од фотографии.

Познатата турска актерка сподели дека со нетрпение го очекува раѓањето на третото дете и објави фотографии од забавата која ја организираше по тој повод.

Убавата сопруга на Халит Ергенч го истакна трудничкото стомаче во бел фустан за прославата.

„Ајде девојче, дојди како вода. Со здравје, радост и леснотија. Те очекуваме“ – напиша таа во описот на фотографиите.

Забава на Бергузар Корел Забава на Бергузар Корел Забава на Бергузар Корел Забава на Бергузар Корел Забава на Бергузар Корел Забава на Бергузар Корел Забава на Бергузар Корел Забава на Бергузар Корел Забава на Бергузар Корел

Бергузар и Халит се познати по улогите на Шехерезад и Онур во серијата „1001 ноќ“. Тие се во брак од 2009 година и заедно имаат и два сина - Али и Хан.

Забава на Бергузар Корел

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 4030 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.