Турската актерка Бергузар во бикини 4 месеци по породувањето се шегува на своја сметка за тежината
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Турската актерка Бергузар во бикини 4 месеци по породувањето се шегува на своја сметка за тежината

Турската актерка Бергузар во бикини 4 месеци по породувањето се шегува на своја сметка за тежината

Бергузар Корел се гордее со сите стрии и целулитот кои ѝ ги подари мајчинството.

Турската актерка сподели фотографии на кои позира во бикини, четири месеци по раѓањето на второто дете.

Бергузар Корел

37-годишната филмска ѕвезда се пошегува на своја сметка за покачената тежина по бременоста. Во описот таа напиша порака, која наликува како да е пишувана од страна на таблоид: „Бергузар Корел беше фотографирана во бикини. Славната актерка привлече внимание со зголемената тежина. Покачените килограми на Бергузар не останаа незабележани. Таа не успеа да се опорави од трудничката тежина. Изненадувачки големо внимание привлече фотографијата од Бергузар поради нејзиниот целулит и зголемената тежина по породувањето.“

Бергузар Корел

Бергузар и нејзиниот сопруг Халит Ергенч, кај нас познати по улогите на Шехерезад и Онур во „1001 ноќ“, беа„ уловени“ од папараците на одмор со малото бебенце.

Талентираната актерка го држи во прегратка 4-месечниот Хан.

Бергузар Корел Бергузар Корел Бергузар Корел Бергузар Корел Бергузар Корел

Бергуар и Ергенч стапија во брак во 2009 година. Тие имаат и 10-годишен син, која се вика Али.

Бергузар Корел

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6377 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.