Три генерации: Синди Крафорд со ќерка си Каја и мајка си Џенифер на настан во Беверли Хилс
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Три генерации: Синди Крафорд со ќерка си Каја и мајка си Џенифер на настан во Беверли Хилс

Три генерации: Синди Крафорд со ќерка си Каја и мајка си Џенифер на настан во Беверли Хилс

Синди Крафорд се закити со награда за своите достигнувања. Признанието синоќа ѝ беше доделено од страна на организацијата Women's Guild.

На настанот во Беверли Хилс, 53-годишниот супермодел ја доби поддршката од ќерка си Каја и мајка си Џенифер.

За оваа пригода, Синди избра тесно здолниште во теракота нијанса и црна блуза со разголени рамења, додека нејзината 18-годишна ќерка изгледаше шармантно во нежно бело фустанче.

Синди, Каја и Џенифер Синди, Каја и Џенифер Синди, Каја и Џенифер Синди, Каја и Џенифер Синди, Каја и Џенифер Синди, Каја и Џенифер Синди, Каја и Џенифер Синди, Каја и Џенифер Синди, Каја и Џенифер Синди, Каја и Џенифер Синди, Каја и Џенифер Синди, Каја и Џенифер Синди, Каја и Џенифер Синди, Каја и Џенифер

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5878 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“