Три генерации: Катарина Ивановска сподели фотографии со новородената ќеркичка и мајка си
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Три генерации: Катарина Ивановска сподели фотографии со новородената ќеркичка и мајка си

Три генерации: Катарина Ивановска сподели фотографии со новородената ќеркичка и мајка си

Катарина Ивановска уживаше во друштвото на нејзините најсакани за време на излегување во Старата скопска чаршија.

31-годишната манекенка сподели фотографии од семејниот викенд на кои позира со новородената ќеркичка Кира и мајка си Вера.

„Три генерации. Баба, мајка, ќерка. Семеен викенд“ – вака Катарина ја опиша фотографијата.

Катарина Ивановска семејство Катарина Ивановска семејство

Катарина ја роди Кира на 19 септември. Таа и нејзиниот вереник Цобе имаат и 2-годишно синче кое се вика Вања.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18577 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?