Трејлер на трилерот „Salt“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Трејлер на трилерот „Salt“

Трејлер на трилерот „Salt“

Анџелина ЏолиЏоли во „Salt“

Новиот трилер „Salt“ се очекува со нетрпение од многу обожаватели на акцијата. Филмот, во кој главната улога ја има прекрасната Анџелина Џоли, треба да започне да се прикажува во кино салите од 23 јули 2010г.

Џоли е во улогата на Евелин Салт, агент на ЦИА, која е неправедно обвинета дека е руски шпион. Користејќи го своето искуство и вештини таа ќе докаже дека е вистински патриот.

Во овој филм Анџелина уште еднаш ќе покаже дека е фатална жена. Нејзиното тело е во топ форма и покрај тоа што само пред 16 месеци ги роди близнаците Вивиен и Нокс.

Трејлер на филмот „Salt“

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3977 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?