Трето дете: Криси Тиген во спот на Џон Леџенд го покажува трудничкото стомаче
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Трето дете: Криси Тиген во спот на Џон Леџенд го покажува трудничкото стомаче

Трето дете: Криси Тиген во спот на Џон Леџенд го покажува трудничкото стомаче

Криси Тиген и Џон Леџенд го очекуваат своето трето дете. Парот ја соопшти среќната вест преку музички спот.

Тамара со семејството

На крајот на музичкото видео за „Wild“, Криси и Џон со двете деца Луна и Мајлс се на плажа, а славниот музичар го прегрнува нејзиното стомаче.

Тамара со семејството

Видео

Тамара со семејството

Ова е особено радосна вест за популарната двојка, затоа што долго време се бореше со неплодност. И 4-годишната Луна и 2-годишниот Мајлс се зачнати со ин витро.

Тамара со семејството Тамара со семејството

По 4-годишна врска, Џон и Криси се верија во декември 2011 година, а стапија во брак во септември 2013 година.

Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството Тамара со семејството

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9634 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.