Трета ќерка: Нова радост за Пере од Нокаут
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Трета ќерка: Нова радост за Пере од Нокаут

Трета ќерка: Нова радост за Пере од Нокаут

Никола Перевски - Пере има убав повод за славење. Музичарот од бендот Нокаут го доби третото дете.

Неговата сопруга Јована роди девојче, а веста ја сподели неговиот брат Бојан, кој откри дека новороденчето го добило името Софиа.

„Мекицииииии! Моите татко и мајка добија повторно внука! Мојот брат ја доби својата 3-та ќерка со својата љубов Јована! Моите внуки Михаела и Каја добија сестра! Моите деца добија братучетка! Јас пак по трет пат сум горд чичко! А светот? Светот ја доби Софиа Перевска! Со љубов против сите зла“ – стои во пораката на Бојан.

Мекицииииии!!! Моите татко и мајка добија повторно внука! Мојот брат ја доби својата 3та ќерка со својата љубов...

Posted by Bojan Perevski on Friday, November 20, 2020

Oд претходниот брак, Пере има две ќерки – 21-годишната Михаела и 13-годишната Каја.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11133 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.