Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Тој во тренерки, тие во елегантни фустани: Адам Сендлер со сопругата и ќерките на премиера

Тој во тренерки, тие во елегантни фустани: Адам Сендлер со сопругата и ќерките на премиера

Адам Сендлер имаше специјална придружба на премиерата на новиот филм „Leo“.

На филмскиот настан во Вествуд, 57-годишниот актер пристигна заедно со неговата сопруга Џеки и двете ќерки.

Популарниот комедијант беше облечен во тренерки, а трите дами носеа елегантни фустани.

Неговата 49-годишна избраничка беше облечена во краток црнобел фустан, 17-годишната Сејди избра зелен фустан, а 15-годишната Сани изгледаше шарматно во нежен фустан во шампањ нијанса.

Сендлер семејство Сендлер семејство Сендлер семејство Сендлер семејство Сендлер семејство Сендлер семејство Сендлер семејство Сендлер семејство

Адам ќе глуми заедно со двете ќерки во претстојниот филм „You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah“.

Сендлер семејство Сендлер семејство Сендлер семејство Сендлер семејство Сендлер семејство Сендлер семејство

Трејлер за „Leo“:

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 10%
  • 25%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3439 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.