Токио и Рио од „La Casa de Papel“ споделија бакнеж во фотосесија за GQ
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Токио и Рио од „La Casa de Papel“ споделија бакнеж во фотосесија за GQ

Токио и Рио од „La Casa de Papel“ споделија бакнеж во фотосесија за GQ

„La Casa de Papel“ е една од најпопуларните серии во моментот, а актерите кои глумат во неа, стануваат сè попознати.

Урсула Корберо и Мигел Еран, кои ги толкуваат улогите на Токио и Рио, снимија фотосесија за шпанското издание на GQ.

Иако не се пар во реалниот живот, како во серијата, тие се бакнуваат на една од црно-белите фотографии.

Урсула Корберо и Мигел Еран Урсула Корберо и Мигел Еран Урсула Корберо и Мигел Еран Урсула Корберо и Мигел Еран Урсула Корберо и Мигел Еран Урсула Корберо и Мигел Еран Урсула Корберо и Мигел Еран Урсула Корберо и Мигел Еран

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5990 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“