Тијана Дапчевиќ во двобојна креација на црвениот тепих во Сараево
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Тијана Дапчевиќ во двобојна креација на црвениот тепих во Сараево

Тијана Дапчевиќ во двобојна креација на црвениот тепих во Сараево

Тијана Дапчевиќ беше меѓу славните гости на вториот ден од Филмскиот фестивал во Сараево.

На премиерата на грузискиот филм „And Then We Danced“, 43-годишната актерка и пејачка се појави во двобојна креација од босанскиот бренд Kaftan Studio.

Тијана Дапчевиќ Тијана Дапчевиќ

На црвениот тепих, Дапчевиќ зачекори со својот пријател Јан Амир.

Тијана Дапчевиќ Тијана Дапчевиќ

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20172 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?