Тамара Тодевска со ќеркичката Хана во складни стајлинзи за гостувањето во продолжението на „Дајте музика“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Тамара Тодевска со ќеркичката Хана во складни стајлинзи за гостувањето во продолжението на „Дајте музика“

Тамара Тодевска со ќеркичката Хана во складни стајлинзи за гостувањето во продолжението на „Дајте музика“

Тамара Тодевска е една од многуте ѕвезди кои ќе гостуваат во продолжението на „Дајте музика“. 34-годишната пејачка заедно со ќерка ѝ Хана беа на снимањето на нова епизода од забавно-музичкото шоу од каде објавија фотографии.

За оваа пригода Тамара и Хана беа стилски координирани. И двете носеа жолти здолништа и црни маички.

Тамара Тодевска во Дајте музика Тамара Тодевска во Дајте музика Тамара Тодевска во Дајте музика Тамара Тодевска во Дајте музика Тамара Тодевска во Дајте музика Тамара Тодевска во Дајте музика Тамара Тодевска во Дајте музика Тамара Тодевска во Дајте музика Тамара Тодевска во Дајте музика Тамара Тодевска во Дајте музика Тамара Тодевска во Дајте музика Тамара Тодевска во Дајте музика Тамара Тодевска во Дајте музика Тамара Тодевска во Дајте музика Тамара Тодевска во Дајте музика Тамара Тодевска во Дајте музика Тамара Тодевска во Дајте музика

Новите 30 продолженија од серијалот имаат за цел преку забава да ги поттикнат традиционалните семејни вредности низ призмата на една нова модерна генерација на детски идоли кои ги почитуваат вистинските вредности: добро однесување, здрави навики, искреност, одговорност, вистинско другарство и емпатија.

Главните протагонисти се Јован, Филип, Тео, Наташа, Саша, Кики и уште дваесеттина други деца, на возраст од 6 до 11 години, кои повторно ќе го „пронајдат“ старото маало кое ќе стане свртилиште на една нова генерација, старо-ново место за забава, игри, први симпатии, малку разочарување, по некоја играчка-плачка и многу детска среќа!

Дајте музика Дајте музика Дајте музика

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6875 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“