Тамара Тодевска со семејството го прослави првиот роденден на синчето Дарен
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Тамара Тодевска со семејството го прослави првиот роденден на синчето Дарен

Тамара Тодевска со семејството го прослави првиот роденден на синчето Дарен

Тамара Тодевска имаше уште еден добар повод за славење. Нејзиното синче Дарен наполни една година.

На роденденската забава, македонската пејачка се веселеше со малиот славеник, ќеркичката Хана, сопругот Александар Димитровски – Мачка, сестра си Тијана и уште многу пријатели и роднини.

Погледнете дел од фотографиите кои беа споделени на социјалните мрежи:

Роденденот на Дарен Роденденот на Дарен Роденденот на Дарен Роденденот на Дарен Роденденот на Дарен Роденденот на Дарен Роденденот на Дарен Роденденот на Дарен Роденденот на Дарен Роденденот на Дарен Роденденот на Дарен

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18536 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?