Тамара Тодевска елегантна во црн аутфит и накит Rebecca со тимот на портокаловиот тепих на Евровизија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Тамара Тодевска елегантна во црн аутфит и накит Rebecca со тимот на портокаловиот тепих на Евровизија

Тамара Тодевска елегантна во црн аутфит и накит Rebecca со тимот на портокаловиот тепих на Евровизија

Македонскиот тим зачекори на портокаловиот тепих на Евровизија.

Тамара Тодевска не ја симна широката насмевка од лицето додека минуваше покрај фановите. 33-годишната ѕвезда носеше црна креација со долго здолниште од Александар Ношпал искомбинирана со софистициран накит Rebecca.

Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска

Заедно со Тамара, на свеченоста присуствуваа и нејзините придружни вокали Антониа Гиговска, Александра Јанева и Васил Гарванлиев, како и Коста Петров, Роберт Билбилов и Арменд Рамадани.

Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 9453 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.