Талија со двете деца и сопругот Томи Мотола на примањето на неговата ѕвезда во Холивуд
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Талија со двете деца и сопругот Томи Мотола на примањето на неговата ѕвезда во Холивуд

Талија со двете деца и сопругот Томи Мотола на примањето на неговата ѕвезда во Холивуд

Томи Мотола доби своја ѕвезда на холивудската Патека на славните. Реномираниот музички продуцент го прими признанието на настан на кој беше придружуван од сопругата Талија и нивните две деца.

48-годишната мексиканска актерка и пејачка, која кај нас е позната по улогата на Росалинда, шармираше во црн фустан со еден ракав.

12-годишната Сабрина исто така носеше црно фустанче, додека 8-годишниот Метју изгледаше како слатко фраерче во елегантен костум.

Талија и Томи Мотола со децата Талија и Томи Мотола со децата Талија и Томи Мотола со децата Талија и Томи Мотола со децата Талија и Томи Мотола со децата Талија и Томи Мотола со децата Талија и Томи Мотола со децата Талија и Томи Мотола со децата Талија и Томи Мотола со децата Талија и Томи Мотола со децата Талија и Томи Мотола со децата Талија и Томи Мотола со децата Талија и Томи Мотола со децата Талија и Томи Мотола со децата Талија и Томи Мотола со децата Талија и Томи Мотола со децата Талија и Томи Мотола со децата Талија и Томи Мотола со децата

На настанот беше и Томи Хилфигер со неговата сопруга.

Талија и Томи Мотола со децата Талија и Томи Мотола со децата Талија и Томи Мотола со децата

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6843 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“