Стилски координирани: Викторија и Дејвид Бекам со синот Бруклин во костуми на доделувањето на наградите на GQ
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Стилски координирани: Викторија и Дејвид Бекам со синот Бруклин во костуми на доделувањето на наградите на GQ

Стилски координирани: Викторија и Дејвид Бекам со синот Бруклин во костуми на доделувањето на наградите на GQ

Дваесет години откако ја доби првата насловна страница на „GQ“, Дејвид Бекам беше почестен со специјална награда од уредниците на машкото списание.

44-годишниот поранешен фудбалер го прими признанието на свечен настан во Лондон, каде ја доби поддршката од Викторија и нивниот син Бруклин.

Тројцата изгледаа елегантно во костуми. 45-годишната дизајнерка носеше комбинација од сопственото ателје.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6786 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.