Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Српскиот актер Милош Биковиќ ужива со девојката Ивана Малиќ на одмор на Бали

Српскиот актер Милош Биковиќ ужива со девојката Ивана Малиќ на одмор на Бали

Милош Биковиќ ужива на летен одмор со девојката Ивана Малиќ. 34-годишниот српски актер и неговата сакана споделија фотографии од прекрасните места кои имаа можност да ги посетат заедно.

„Понекогаш и јас одам на одмор. Оваа година повеќе од претходно. Си ветив себеси и делумно го остварив тоа. Споделувам дел од мојот одмор на Бали“ – напиша Милош во описот на првата фотографија.

Погледнете како уживаше атрактивниот пар на Бали:

Анкета

Анкета
Каде на летен одмор годинава?
  • 10%
  • 41%
  • 17%
  • 32%
Се испраќа...

(Вкупно: 3456 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.