„Среќо моја“: Игор Џамбазов со порака ѝ го честиташе роденденот на саканата Илина Арсова
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » „Среќо моја“: Игор Џамбазов со порака ѝ го честиташе роденденот на саканата Илина Арсова

„Среќо моја“: Игор Џамбазов со порака ѝ го честиташе роденденот на саканата Илина Арсова

Илина Арсова денес наполни 38 години, а Игор Џамбазов не пропушти да ѝ го честита роденденот на својата сакана.

57-годишниот шоумен објави фотографија од македонската алпинистка заедно со љубовна порака. „Таа е сЕ што имам. Таа е сЕ што немам. Таа денес полни 38 лета. Среќен роденден!“ – стои во описот.

Илина објави видео во кое прави 38 склекови за секоја година од својот живот.

View this post on Instagram

#proud 38 & stronger than igordzambazov

A post shared by Ilina Arsova (@ilina_arsova) on

Илина и Игор секојдневно објавуваат фотографии на социјалните мрежи од нивните летни авантури.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6375 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.