Среќни и заљубени и по 23 години заедно: Пирс Броснан со сопругата на одмор во Италија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Среќни и заљубени и по 23 години заедно: Пирс Броснан со сопругата на одмор во Италија

Среќни и заљубени и по 23 години заедно: Пирс Броснан со сопругата на одмор во Италија

Пирс Броснан и Кили Смит негуваат еден од најстабилните бракови во Холивуд и секогаш изгледаат заљубено.

Нивниот одмор во Италија не беше исклучок.

64-годишниот актер, познат по улогата на Џејмс Бонд, не можеше да ги тргне своите раце од 53-годишната новинарка. Парот си разменуваше нежности додека пливаше и пловеше со гумен чамец. На дел од фотографиите, Броснан грижливо ја покрива со крпа и марама својата сакана.

Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит

По повод Денот на таткото, Кили објави фотографија од младоста за да му го честита празникот на својот сопруг.

Броснан и Смит се заедно од 1994 година и заедно имаат два сина. Парот стапи во брак во 2001 година.

Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6804 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“