Среќни и заљубени во Грција: Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ уживаат во Атина
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Среќни и заљубени во Грција: Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ уживаат во Атина

Среќни и заљубени во Грција: Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ уживаат во Атина

Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ се на празнично патување во Грција.

Славниот српски пар сподели фотографии и видеа од нивната посета на Атина, атинскиот Aкропол и ридот Ликавитос.

35-годишната пејачка и 39-годишниот актер ја прославија Нова година во хотелот Палас. Шармантната музичка ѕвезда, која изгледаше гламурозно во блескава креација, имаше и свој настап на новогодишната ноќ.

View this post on Instagram

SREĆNA NOVA GODINA ! #smeha #radosti #zdravlja #ljubavi #2019

A post shared by Ivan Bosiljcic (@ivanbosiljcicofficial) on

Јелена и Иван

Јелена и Иван стапија во брак во 2011 година и заедно имаат една ќерка.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1315 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.