Среќна мајка, среќно бебе: Ева Лонгорија со малото синче на плажа во Кан
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Среќна мајка, среќно бебе: Ева Лонгорија со малото синче на плажа во Кан

Среќна мајка, среќно бебе: Ева Лонгорија со малото синче на плажа во Кан

Ева Лонгорија ги спојува работата и задоволството додека престојува во Кан. Во паузите од ангажманите за L'Oréal, славната актерка му се посветува на синот Сантијаго.

Среќното дуо мајка-син беше фотографирано додека позираше на плажа на француската ривиера.

Лонгорија носеше жолт комбинезон со колан на половината додека си играше со малото детенце.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9491 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?