Среќна мајка, среќно бебе: Ева Лонгорија со малото синче на плажа во Кан
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Среќна мајка, среќно бебе: Ева Лонгорија со малото синче на плажа во Кан

Среќна мајка, среќно бебе: Ева Лонгорија со малото синче на плажа во Кан

Ева Лонгорија ги спојува работата и задоволството додека престојува во Кан. Во паузите од ангажманите за L'Oréal, славната актерка му се посветува на синот Сантијаго.

Среќното дуо мајка-син беше фотографирано додека позираше на плажа на француската ривиера.

Лонгорија носеше жолт комбинезон со колан на половината додека си играше со малото детенце.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9397 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.