Среќна мајка: Катарина Ивановска сподели слатки семејни фотографии
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Среќна мајка: Катарина Ивановска сподели слатки семејни фотографии

Среќна мајка: Катарина Ивановска сподели слатки семејни фотографии

Катарина Ивановска е посветена на своето семејство. Македонската убавица ужива со вереникот Цобе и двете мали деца во нивната куќа во Маврово и низ Скопје.

31-годишната манекенка деновиве сподели неколку фамилијарни фотографии. На едната од нив таа го бакнува во уста малиот Вања. „Го сакам син ми“ – пишува на фотографијата.

Катарина Ивановска со семејството

Катарина со синот и ќеркичката Кира уживаше покрај Мавровско езеро, а објави и љубовна фотографија со саканиот.

Катарина Ивановска со семејството Катарина Ивановска со семејството Катарина Ивановска со семејството Катарина Ивановска со семејството Катарина Ивановска со семејството Катарина Ивановска со семејството
Катарина Ивановска со семејството Катарина Ивановска со семејството Катарина Ивановска со семејството Катарина Ивановска со семејството Катарина Ивановска со семејството Катарина Ивановска со семејството Катарина Ивановска со семејството Катарина Ивановска со семејството

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3435 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.