Среќна и самоуверена: Донатела Версаче ужива на плажа на Сардинија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Среќна и самоуверена: Донатела Версаче ужива на плажа на Сардинија

Среќна и самоуверена: Донатела Версаче ужива на плажа на Сардинија

Донатела Версаче ретко е фотографирана во приватни моменти, но не ги избегна папараците за време на одморот во Италија.

65-годишната дизајнерка беше фотографирана на Сардинија додека се релаксираше на плажа и веслаше во кајак со придружник.

Во стилот на модна дива, Донатела промени неколку бикини за време на забавниот ден.

Версаче Версаче Версаче Версаче Версаче Версаче Версаче Версаче Версаче Версаче Версаче Версаче Версаче

Славната дизајнерка застана на чело на модната куќа Версаче по трагичното убиство на нејзиниот брат Џани во 1997 година.

Версаче

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9808 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.