Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ мами комплименти во костим за капење на 61 година
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ мами комплименти во костим за капење на 61 година

Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ мами комплименти во костим за капење на 61 година

Оливера Балашевиќ мами воздишки и во седмата деценија од животот. Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ сподели фотографии во костим за капење.

Фановите се едногласни дека Оливера изгледа фантастично и на 61-годишна возраст.

Оливера Балашевиќ Оливера Балашевиќ Оливера Балашевиќ Оливера Балашевиќ Оливера Балашевиќ Оливера Балашевиќ Оливера Балашевиќ Оливера Балашевиќ

Песната „Olivera“ е само еден од хитовите на Балашевиќ за кои инспирација му била неговата сакана.

67-годишниот српски музичар и 61-годишната актерка и гимнастичарка стапија во брак во 1981 година. Тие имаат три деца.

Оливера Балашевиќ

Анкета

Анкета
Каде ќе го поминете летниот одмор?
  • 22%
  • 41%
  • 12%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 3752 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.