Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ мами комплименти во костим за капење на 61 година
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ мами комплименти во костим за капење на 61 година

Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ мами комплименти во костим за капење на 61 година

Оливера Балашевиќ мами воздишки и во седмата деценија од животот. Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ сподели фотографии во костим за капење.

Фановите се едногласни дека Оливера изгледа фантастично и на 61-годишна возраст.

Оливера Балашевиќ Оливера Балашевиќ Оливера Балашевиќ Оливера Балашевиќ Оливера Балашевиќ Оливера Балашевиќ Оливера Балашевиќ Оливера Балашевиќ

Песната „Olivera“ е само еден од хитовите на Балашевиќ за кои инспирација му била неговата сакана.

67-годишниот српски музичар и 61-годишната актерка и гимнастичарка стапија во брак во 1981 година. Тие имаат три деца.

Оливера Балашевиќ

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3428 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.