Снежна идила: Викторија Лоба на скијање на Копаоник
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Снежна идила: Викторија Лоба на скијање на Копаоник

Снежна идила: Викторија Лоба на скијање на Копаоник

Во екот на зимската сезона, Викторија Лоба отпатува во Србија за да се релаксира и спортува на снегот.

32-годишната македонска пејачка ужива и скија на Копаоник, а фотографиите кои ги сподели се доказ дека таму владее снежна идила.

„Don’t worry, ski happy“ – порача таа.

Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 734 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.