Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Смела ѕвезда: Ријана со кратка природна коса на лансирањето на новата линија Fenty Hair

Смела ѕвезда: Ријана со кратка природна коса на лансирањето на новата линија Fenty Hair

Ријана не се плаши да ја покаже својата природна коса без перики и надградби.

На лансирањето на новата линија за коса на нејзиниот бренд Fenty, 36-годишната пејачка привлекуваше погледи со кратката фризура. Таа беше облечена во бордо миди фустан кој го комбинираше со складна јакна и накит од Sabyasachi.

Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана

Нејзината линија е инклузивна и наменета за сите типови коса.

„Знаете колку ми значи менувањето на фризура. Сум ја имала речиси секоја текстура, боја, должина – од кадрици до плетенки до природен изглед. Лансирам флексибилна линија продукти кои не само што ќе бидат наменети за секоја коса, туку секој производ е дизајниран за да ги зајакне и обнови сите типови на коса, што ни е на сите потребно“ – стои во изјавата на Ријана.

Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана

Ријана се појавува втор ден по ред во јавност со својата природна коса. Таа најчесто експериментира со изгледот, носејќи перики.

Ријана Ријана Ријана

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13336 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.