Слатко семејно видео на Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез со нивните три мали деца
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Слатко семејно видео на Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез со нивните три мали деца

Слатко семејно видео на Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез со нивните три мали деца

Џорџина Родригез објави слатко семејно видео во кое Кристијано Роналдо ја заробува под себе, а потоа трите нивни мали деца го туркаат и ја спасуваат.

Близнаците Ева и Матео и слатката Алана Мартина се радуваат за својата победа и ја прегрнуваат мајка си.

„Обожавам кога ги минуваме деновите сите заедно играјќи и учејќи. Ако можеме нешто позитивно да извлечеме од оваа изолација, тоа е дека ние ги создаваме нашите најсреќни моменти. Малите моменти, секојдневните нешта, семејството. Ве сакам“ – напиша Џорџина во описот.

Фризурата на Роналдо е дело на Џорџина, која му ја скрати косата додека се во домашна изолација.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5987 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“