Слатко дуо: Ќеркичката на Иван Босиљчиќ го нашминка и му нацрта пеги додека се во изолација
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Слатко дуо: Ќеркичката на Иван Босиљчиќ го нашминка и му нацрта пеги додека се во изолација

Слатко дуо: Ќеркичката на Иван Босиљчиќ го нашминка и му нацрта пеги додека се во изолација

Иван Босиљчиќ ужива во друштвото на својата ќеркичка Нина додека се во домашна изолација.

41-годишниот српски актер ѝ дозволи на слатката Нина да го нашминка, а потоа објави фотографии и видео на Instagram.

Иван Босиљчиќ

Популарниот актер испрати и порака до своите сограѓани.

Нина е единствено дете на Иван и Јелена Томашевиќ, кои стапија во брак во 2011 година.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6551 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“