Слатка есенска дружба: Дејвид Бекам и малата Харпер собираа плодови и цвеќиња
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Слатка есенска дружба: Дејвид Бекам и малата Харпер собираа плодови и цвеќиња

Слатка есенска дружба: Дејвид Бекам и малата Харпер собираа плодови и цвеќиња

Дејвид Бекам со малата Харпер уживаат во есента, истражувајќи ја природата.

45-годишниот поранешен фудбалер и 9-годишното девојче собираа овошни плодови и зеленчуци на фарма за органска храна во Глостершир. А од собраните есенски цвеќиња, дуото татко-ќерка изработи венци.

Дејвид и Викторија објавија слатки фотографии од дружбата.

Бекам Бекам

Бидејќи на една од фотографиите Дејвид ја бакнува Харпер во уста, многумина побрзаа да го критикуваат. Иако честопати добива коментари полни со осуда за ваквиот гест, славниот спортист ги игнорира и ги искажува милоста и љубовта на свој начин.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3589 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.