Скарлет Јохансон и Колин Џост стапија во брак на интимна свадба
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Скарлет Јохансон и Колин Џост стапија во брак на интимна свадба

Скарлет Јохансон и Колин Џост стапија во брак на интимна свадба

Скарлет Јохансон и Колин Џост се заколнаа на вечна љубов. Славниот пар се венчал на интимна церемонија, почитувајќи ги препораките за заштита од коронавирусот.

Скарлет Јохансон и Колин Џост

Среќната вест беше објавена со молба до фановите да донираат за хуманитарната организација Meals on Wheels America, која се фокусира на помагање на стари лица.

35-годишната актерка и 38-годишниот комичар се во врска од мај 2017 година, а минатата година се верија.

Скарлет Јохансон и Колин Џост Скарлет Јохансон и Колин Џост

Ова е трет брак на Скарлет, која прво беше во брачна заедница со актерот Рајан Рејнолдс, а потоа и со Французинот Ромен Дорјак со кого има 6-годишна ќерка.

Скарлет Јохансон и Колин Џост Скарлет Јохансон и Колин Џост

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3586 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.