Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Синчето на Милош Биковиќ наполни шест месеци и неговата сакана сподели слатки фотографии

Синчето на Милош Биковиќ наполни шест месеци и неговата сакана сподели слатки фотографии

Синчето на Милош Биковиќ и Ивана Малиќ наполни шест месеци.

За да го одбележи овој ден, вереницата на српскиот актер сподели слатки фотографии со бебенцето, кое го носи името Василије.

На сите споделени фотографии досега, Ивана и Милош го кријат лицето на бебенцето, штитејќи ја неговата приватност. „Шест месеци љубов“ - напиша таа.

Ивана Малиќ Василие

Пред неколку дена, Ивана го прослави својот роденден и доби изненадување од саканиот.

Милош Биковиќ и Ивана Малиќ Милош Биковиќ и Ивана Малиќ

Биковиќ и Малиќ за првпат се појавија во јавност на белградската премиера на „Јужен ветер 2: Забрзување“ во 2021 година.

Милош Биковиќ и Ивана Малиќ

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14376 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.