Синот на Дејвид и Викторија Бекам на 21 година се вери со актерката Никола Пелц
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Синот на Дејвид и Викторија Бекам на 21 година се вери со актерката Никола Пелц

Синот на Дејвид и Викторија Бекам на 21 година се вери со актерката Никола Пелц

Бруклин Бекам има радосна вест. 21-годишниот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со 25-годишната актерка Никола Пелц.

Бруклин и Никола со фотографија соопштија дека планираат да стапат во брак.

„Пред 2 недели ја побарав мојата сродна душа да се омажи за мене и таа рече да. Јас сум најсреќниот маж на светот. Ветувам дека ќе бидам најдобриот сопруг и татко еден ден. Те сакам бејби“ – напиша Бруклин во описот.

Според информации од странските медиуми, Бруклин и Никола започнале да се состануваат пред 9 месеци. Тие за првпат се појавија како пар пред јавноста во јануари оваа година.

Бруклин и Никола Бруклин и Никола

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6376 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.