Се сеќавате на Касандра? Кораима Торес позираше со пораснатиот син за „Hola“ Колумбија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Се сеќавате на Касандра? Кораима Торес позираше со пораснатиот син за „Hola“ Колумбија

Се сеќавате на Касандра? Кораима Торес позираше со пораснатиот син за „Hola“ Колумбија

Кораима Торес е многу таинствена кога станува збор за приватниот живот и ретко споделува фотографии од своето семејство.

Затоа, беше вистинско изненадување што 47-годишната актерка, позната по улогата на Касандра во истоимената теленовела, позираше со синот во едиторијал за „Hola“.

За колумбиското издание на списанието, Торес позираше со 23-годишниот син Ману Нико Монтеро, кој го има со актерот Николас Монтеро. На фотографиите, Кораима гордо позира насмеана со кафеав шешир на главата покрај Ману.

„Моето чудо. Мојот прекрасен син“ - напиша Торес на Instagram.

Видео

Серијата „Касандра“ се емитуваше на почетокот од 90-тите години.

Касандра Касандра

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6373 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.