Семејна авантура во Италија: Тамара Тодевска со сопругот и ќеркичката уживаа во Венеција и Верона
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Семејна авантура во Италија: Тамара Тодевска со сопругот и ќеркичката уживаа во Венеција и Верона

Семејна авантура во Италија: Тамара Тодевска со сопругот и ќеркичката уживаа во Венеција и Верона

Тамара Тодевска е на семејна авантура низ Италија. 34-годишната пејачка со сопругот Александар Димитровски – Мачка и нивната ќеркичка Хана деновиве ги истражуваа Венеција и Верона.

Македонската музичка ѕвезда сподели фотографии од посетата на шармантните италијански градови.

Тамара Тодевска со семејството во Италија Тамара Тодевска со семејството во Италија Тамара Тодевска со семејството во Италија Тамара Тодевска со семејството во Италија Тамара Тодевска со семејството во Италија Тамара Тодевска со семејството во Италија
Тамара Тодевска со семејството во Италија Тамара Тодевска со семејството во Италија Тамара Тодевска со семејството во Италија Тамара Тодевска со семејството во Италија Тамара Тодевска со семејството во Италија Тамара Тодевска со семејството во Италија Тамара Тодевска со семејството во Италија Тамара Тодевска со семејството во Италија Тамара Тодевска со семејството во Италија Тамара Тодевска со семејството во Италија

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18575 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?