Семеен одмор: Франц од Нокаут со сопругата и малата ќеркичка уживаат на Хаваи
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Семеен одмор: Франц од Нокаут со сопругата и малата ќеркичка уживаат на Хаваи

Семеен одмор: Франц од Нокаут со сопругата и малата ќеркичка уживаат на Хаваи

Владимир Крстевски – Франц е на семеен одмор. Поранешниот член на групата Нокаут со сопругата Ема и малата ќеркичка Мелоди уживаат во убавините на Хонолулу, Хаваи.

Македонскиот музичар и неговата избраничка, кои веќе неколку години живеат во Лос Анџелес, споделија фотографии на социјалните мрежи.

Франц со семејството
Франц со семејството Франц со семејството Франц со семејството
Франц со семејството Франц со семејството Франц со семејството Франц со семејството Франц со семејството

Франц и Ема стапија во брак во 2014 година, а станаа родители во јуни оваа година.

Франц и Ема

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18575 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?