Селена Гомез дебитираше на Канскиот фестивал во креација од Луј Витон
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Селена Гомез дебитираше на Канскиот фестивал во креација од Луј Витон

Селена Гомез дебитираше на Канскиот фестивал во креација од Луј Витон

Селена Гомез за првпат е дел од Канскиот фестивал. 26-годишната актерка и пејачка присуствуваше на најпопуларниот филмски фестивал, кој беше отворен со нејзиниот нов филм „The Dead Don’t Die“.

На црвениот тепих, Селена позираше во дводелна креација од Луј Витон и накит од Bulgari.

На вечерашното свечено отворање беа и нејзините филмски колеги Клое Севињи, Тилда Свинтон и Бил Мареј.

Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез
Гомез го најави своето присуство во Кан со фотографии и порака на Instagram. „Здраво Кан... многу си убав“ – напиша таа.

Селена утрово беше фотографирана на аеродромот во Ница.

Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез Селена Гомез

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5261 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“