Селена Гомез со малата сестричка во исти стајлинзи на премиерата на „Frozen 2“ во Холивуд
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Селена Гомез со малата сестричка во исти стајлинзи на премиерата на „Frozen 2“ во Холивуд

Селена Гомез со малата сестричка во исти стајлинзи на премиерата на „Frozen 2“ во Холивуд

Селена Гомез ја одведе својата сестричка Грејси на холивудската премиера на „Frozen 2“.

27-годишната пејачка и 6-годишното девојче беа облечени во идентични стајлинзи, па инстантно ги привлекоа објективите на фоторепортерите.

Креациите, кои Селена и Грејси ги носеа на прикажувањето на филмот во Долби театарот, се дело на Марк Џејкобс.

Селена Гомез со сестра си Грејси Селена Гомез со сестра си Грејси Селена Гомез со сестра си Грејси Селена Гомез со сестра си Грејси Селена Гомез со сестра си Грејси Селена Гомез со сестра си Грејси Селена Гомез со сестра си Грејси Селена Гомез со сестра си Грејси Селена Гомез со сестра си Грејси Селена Гомез со сестра си Грејси Селена Гомез со сестра си Грејси Селена Гомез со сестра си Грејси Селена Гомез со сестра си Грејси

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5272 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“