Сексапилна и сензуална: Џенифер Лопез заведува покрај Малума за фотосесија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Сексапилна и сензуална: Џенифер Лопез заведува покрај Малума за фотосесија

Сексапилна и сензуална: Џенифер Лопез заведува покрај Малума за фотосесија

Џенифер Лопез и Малума се одлично дуо. Покрај тоа што имаат неколку музички соработки, познатите латино ѕвезди заедно глумат и во новиот филм „Marry Me“.

51-годишната пејачка и 26-годишниот колумбиски пејач снимија фотосесија за Billboard за да го промовираат новиот филмски проект.

Џеј Ло изгледа сексапилно и заводливо во атрактивни креации додека позира покрај Малума.

Врвни модни куќи како Долче и Габана, Луј Витон, Версаче и Џанвито Роси позајмија креации за снимањето на фотосесијата.

Џенифер Лопез и Малума Џенифер Лопез и Малума Џенифер Лопез и Малума Џенифер Лопез и Малума Џенифер Лопез и Малума Џенифер Лопез и Малума Џенифер Лопез и Малума Џенифер Лопез и Малума

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9808 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.