Сексапилна и на 55 години: Моника Белучи беше магнет за погледи на филмски настан во Рим
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Сексапилна и на 55 години: Моника Белучи беше магнет за погледи на филмски настан во Рим

Сексапилна и на 55 години: Моника Белучи беше магнет за погледи на филмски настан во Рим

Каде и да се појави, Моника Белучи ги насочува сите погледи кон себе со својот сексапил. Нејзиното синоќешно појавување во Палацо Барберини не беше исклучок.

На филмскиот настан организиран од Американската академија на филмски уметности во Рим, 55-годишната актерка заведуваше облечена во црн костум и делумно проѕирен корсет.

Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19989 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?