Свадбените фотографии на фудбалерот Серхио Рамос и Пилар Рубио, кои имаат три синчиња
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Свадбените фотографии на фудбалерот Серхио Рамос и Пилар Рубио, кои имаат три синчиња

Свадбените фотографии на фудбалерот Серхио Рамос и Пилар Рубио, кои имаат три синчиња

Серхио Рамос и Пилар Рубио објавија фотографии од нивниот свадбен албум.

На нив, 33-годишниот фудбалер и неговата 41-годишна сопруга позираат еден покрај друг, а на една од фотографиите се и нивните три синчиња Серхио Џуниор, Марко и Алехандро.

„Незаборавни спомени од еден ден, еден живот, една љубов“ – напишаа тие на Instagram.

Серхио Рамос и Пилар Рубио Серхио Рамос и Пилар Рубио Серхио Рамос и Пилар Рубио Серхио Рамос и Пилар Рубио Серхио Рамос и Пилар Рубио Серхио Рамос и Пилар Рубио

Парот стапи во брак изминатиов викенд. Убавата невеста носеше венчаница од Зухаир Мурад, а нејзиниот бидермаер беше направен од црни кали.

Свадбата на Серхио Рамос и Пилар Рубио Свадбата на Серхио Рамос и Пилар Рубио Свадбата на Серхио Рамос и Пилар Рубио Свадбата на Серхио Рамос и Пилар Рубио

Парот е заедно од септември 2012 година, а се вери во јули минатата година.

Свадбата на Серхио Рамос и Пилар Рубио

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19924 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?