Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Сара Мејс и Димитар Атанасовски со двете деца на авантура низ пустина во Хургада

Сара Мејс и Димитар Атанасовски со двете деца на авантура низ пустина во Хургада

Сара Мејс и Димитар Атанасовски отпатуваа во Египет, а со себе ги понесоа и нивните две деца.

Македонската пејачка и харфистка и популарниот водител со малите Илина и Кирил се возеа со четирицикли низ пустина во Хургада.

„Кога нешто е неверојатно, неверојатно е“ - напишаа тие.

Сара Мејс и Димитар Атанасовски со децата Сара Мејс и Димитар Атанасовски со децата Сара Мејс и Димитар Атанасовски со децата Сара Мејс и Димитар Атанасовски со децата Сара Мејс и Димитар Атанасовски со децата

Сара и Илина јаваа и камила.

Сара Мејс и Димитар Атанасовски со децата

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14377 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.