Роузи Хантингтон-Вајтли сензуална во бел фустан од Версаче покрај Џејсон Стејтам на премиера
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Роузи Хантингтон-Вајтли сензуална во бел фустан од Версаче покрај Џејсон Стејтам на премиера

Роузи Хантингтон-Вајтли сензуална во бел фустан од Версаче покрај Џејсон Стејтам на премиера

Роузи Хантингтон-Вајтли ја разубави премиерата на „Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw“. 32-годишниот модел присуствуваше на свеченоста во знак на поддршка на својот сакан Џејсон Стејтам, кој ја има главната улога во филмот.

Како и многупати досега, Роузи ѝ го довери својот изглед на модната куќа Версаче. Белиот фустан со висок шлиц и транспарентни панели по рабовите, таа го надополни со минималистички сандали и блескав накит.

Популарната убавица со насмевка позираше покрај 51-годишниот актер со кого има едно дете.

Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам

И Двејн Џонсон не ја пропушти холивудската премиера на „спинофот“ на „Fast & Furious“ во кој глуми со Стејтам.

Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам

Трејлер за „Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw“

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 12%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 6028 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?