Романтика и емоции: Јелена Томашевиќ му пееше на сопругот Иван Босиљчиќ додека танцуваа заедно на концерт
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Романтика и емоции: Јелена Томашевиќ му пееше на сопругот Иван Босиљчиќ додека танцуваа заедно на концерт

Романтика и емоции: Јелена Томашевиќ му пееше на сопругот Иван Босиљчиќ додека танцуваа заедно на концерт

Јелена Томашевиќ одржа феноменален концерт во Белград. Талентираната пејачка ја забавуваше и разнежнуваше огромната публиката во Сава центарот.

35-годишната музичка ѕвезда изгледаше како модерна принцеза во креација во лаванда нијанса. Во еден момент, на сцената се појави нејзиниот сопруг Иван Босиљчиќ и заедно танцуваа, додека таа ја пееше песната „Златни дан“.

Овој романтичен момент беше овековечен со фотографии и видеа. Заљубениот пар со бакнеж го заврши танцот.

Јелена Томашевиќ Јелена Томашевиќ
Јелена Томашевиќ Јелена Томашевиќ

Јелена не можеше да си ги задржи солзите кога публиката го прекина концертот за да ѝ даде громогласен аплауз.

Јелена Томашевиќ Јелена Томашевиќ
Јелена Томашевиќ Јелена Томашевиќ

Претходно, Јелена на сцената носеше креација од ателјето на Тијана Тодоровиќ.

Јелена Томашевиќ Јелена Томашевиќ Јелена Томашевиќ Јелена Томашевиќ Јелена Томашевиќ Јелена Томашевиќ

Јелена и Иван се во брак од 2011 година и заедно имаат една ќерка.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6999 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.