Романса во Турција: Мартин од Next Time со саканата Андреа на патување во Истанбул
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Романса во Турција: Мартин од Next Time со саканата Андреа на патување во Истанбул

Романса во Турција: Мартин од Next Time со саканата Андреа на патување во Истанбул

Мартин Филиповски и Андреа Белеска ја одведоа својата љубов во Турција. Познатиот македонски пар ужива на романтично патување во Истанбул.

На Instagram, 32-годишниот музичар од Next Time и 24-годишната ракометарка споделија неколку фотографии од својот одмор.

Мартин Филиповски и Андреа Белеска
Мартин Филиповски и Андреа Белеска
Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска
Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 26%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 4147 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.