Романса во Турција: Мартин од Next Time со саканата Андреа на патување во Истанбул
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Романса во Турција: Мартин од Next Time со саканата Андреа на патување во Истанбул

Романса во Турција: Мартин од Next Time со саканата Андреа на патување во Истанбул

Мартин Филиповски и Андреа Белеска ја одведоа својата љубов во Турција. Познатиот македонски пар ужива на романтично патување во Истанбул.

На Instagram, 32-годишниот музичар од Next Time и 24-годишната ракометарка споделија неколку фотографии од својот одмор.

Мартин Филиповски и Андреа Белеска
Мартин Филиповски и Андреа Белеска
Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска
Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска Мартин Филиповски и Андреа Белеска

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4115 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?