Роберт Дауни Џуниор со сопругата и децата во фотосесија ја покажаа футуристичката куќа во Малибу
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Роберт Дауни Џуниор со сопругата и децата во фотосесија ја покажаа футуристичката куќа во Малибу

Роберт Дауни Џуниор со сопругата и децата во фотосесија ја покажаа футуристичката куќа во Малибу

Роберт Дауни Џуниор и сопругата Сузан ги отворија вратите од нивната вила во Малибу и снимија фотосесија за списанието „Purist“.

56-годишниот актер и 47-годишната продуцентка самите го дизајнирале уникатниот објект, а за тоа им биле потребни седум години.

Футуристичката еко куќа е сместена на имотот од 28.000 m2 кои тие го купиле во 2009 година.

Куќата на Роберт Дауни Џуниор Куќата на Роберт Дауни Џуниор Куќата на Роберт Дауни Џуниор Куќата на Роберт Дауни Џуниор Куќата на Роберт Дауни Џуниор Куќата на Роберт Дауни Џуниор

На една од фотографиите се појавуваат и нивните две деца.

Куќата на Роберт Дауни Џуниор Куќата на Роберт Дауни Џуниор Куќата на Роберт Дауни Џуниор Куќата на Роберт Дауни Џуниор Куќата на Роберт Дауни Џуниор Куќата на Роберт Дауни Џуниор Куќата на Роберт Дауни Џуниор Куќата на Роберт Дауни Џуниор

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6787 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.