Ријана сексапилна во фустан со шлиц на лансирањето на Fenty Skin
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ријана сексапилна во фустан со шлиц на лансирањето на Fenty Skin

Ријана сексапилна во фустан со шлиц на лансирањето на Fenty Skin

Ријана направи бум во светот на декоративната козметика со Fenty Beauty, а сега основа и линија препаративна козметика Fenty Skin.

32-годишната пејачка организираше виртуелно лансирање на Fenty Skin, каде се појави во сексапилно издание. Музичката ѕвезда носеше кафеав кожен фустан со шлиц и сандали од својата колекција.

Ријана Ријана Ријана Ријана

Ријана преку видео-разговори одговараше на прашања на новинари.

ВИДЕО:

Погледнете и дел од рекламната кампања за Fenty Skin:

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6285 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.