Ријана сака повторно да зборува со Крис Браун
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ријана сака повторно да зборува со Крис Браун

Ријана сака повторно да зборува со Крис Браун

Бруталниот напад на Крис Браун врз Ријана беше една од најозборуваните теми во шоу-бизнисот оваа година. И додека тој напад создаде негативни емоции кај многу луѓе, Ријана сè уште тврди дека не го мрази своето поранешно момче.

Во интервју за списанието Glamour таа изјави и дека би зборувала повторно со него. Во моментот на Крис Браун му е забранет секаков контакт со младата пејачка.

„Не можам да си замислам никогаш да не зборувам со него. Тука има емоција.“

Ријана уште и призна дека се чувствувала засрамена за тоа што му се вратила на Крис кратко по нечовечкиот напад, кој се случи во февруари оваа година.

Се срамам за тоа што се заљубив во таква личност. Тој беше мојата прва голема љубов и колку повеќе се сакавме, толку поопасни станувавме еден за друг.

Ријана

На прашањето зошто повторно се вратила кај него, Ријана одговорила: „Љубовта не си заминува лесно“.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3628 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.