Ријана и Ејсап Роки за првпат фотографирани заедно по гласините дека се во врска
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ријана и Ејсап Роки за првпат фотографирани заедно по гласините дека се во врска

Ријана и Ејсап Роки за првпат фотографирани заедно по гласините дека се во врска

Ниту маските, ниту пак качулките не им помогнаа на Ријана и Ејсап Роки (A$AP Rocky) да поминат незабележано од папараците.

32-годишната пејачка и 32-годишниот рапер беа фотографирани во Њујорк додека повеќе странски медиуми известуваат дека се во љубовна врска.

Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки

Ѕвездата од Барбадос и популарниот музичар се познаваат со години. Неодамна Ријана го ангажира Роки како модел во кампањата за Fenty Skin.

Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10485 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.