Рејчел, Моника и Фиби: Ѕвездите од хит-серијата „Пријатели“ заедно на црниот тепих во Беверли Хилс
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Рејчел, Моника и Фиби: Ѕвездите од хит-серијата „Пријатели“ заедно на црниот тепих во Беверли Хилс

Рејчел, Моника и Фиби: Ѕвездите од хит-серијата „Пријатели“ заедно на црниот тепих во Беверли Хилс

Ѕвездите од „Пријатели“ продолжија да се дружат и по завршувањето на популарната серија.

Џенифер Анистон, Кортни Кокс и Лиса Кудроу позираа заедно на свеченост во Беверли Хилс организирана од фондацијата SAG-AFTRA.

Џенифер Анистон, Кортни Кокс и Лиса Кудроу Џенифер Анистон, Кортни Кокс и Лиса Кудроу Џенифер Анистон, Кортни Кокс и Лиса Кудроу Џенифер Анистон, Кортни Кокс и Лиса Кудроу

На настанот, Кокс и Кудроу се појавија на сцената за да ѝ ја доделат на Анистон наградата „Artists Inspiration“.

Џенифер Анистон, Кортни Кокс и Лиса Кудроу Џенифер Анистон, Кортни Кокс и Лиса Кудроу

50-годишната Џенифер носеше црно-бел фустан, додека 55-годишната Кортни и 56-годишната Лиса се појавија во комплетно црни стајлинзи.

Џенифер Анистон, Кортни Кокс и Лиса Кудроу

Трите актерки во „Пријатели“ ги имаа улогите на Рејчел, Моника и Фиби.

Џенифер Анистон, Кортни Кокс и Лиса Кудроу Џенифер Анистон, Кортни Кокс и Лиса Кудроу Џенифер Анистон, Кортни Кокс и Лиса Кудроу Џенифер Анистон, Кортни Кокс и Лиса Кудроу

Кокс вчера сподели фотографија со Метју Пери, кој во серијата го глумеше нејзиниот сакан Чендлер.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5272 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“