Рајан Гослинг со слатката ќерка Есмералда на прошетка во Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Рајан Гослинг со слатката ќерка Есмералда на прошетка во Лос Анџелес

Рајан Гослинг со слатката ќерка Есмералда на прошетка во Лос Анџелес

Рајан Гослинг и Ева Мендес решително го чуваат приватниот живот што подалеку од будните медиумски очи, но понекогаш едноставно не можат да им избегаат на папараците.

38-годишниот актер беше фотографиран со слатката ќерка Есмералда за време на прошетка во Лос Анџелес. 4-годишното девојче носеше колоритно фустанче додека низ насмевка разговараше со својот татко.

Рајан Гослинг Рајан Гослинг Рајан Гослинг Рајан Гослинг

Рајан и Ева се родители и на 2-годишната Амада. Четиричленото семејство беше видено по фамилијарна вечера во ресторан за суши.

Рајан Гослинг Рајан Гослинг Рајан Гослинг

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5457 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“