Рајан Гослинг со слатката ќерка Есмералда на прошетка во Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Рајан Гослинг со слатката ќерка Есмералда на прошетка во Лос Анџелес

Рајан Гослинг со слатката ќерка Есмералда на прошетка во Лос Анџелес

Рајан Гослинг и Ева Мендес решително го чуваат приватниот живот што подалеку од будните медиумски очи, но понекогаш едноставно не можат да им избегаат на папараците.

38-годишниот актер беше фотографиран со слатката ќерка Есмералда за време на прошетка во Лос Анџелес. 4-годишното девојче носеше колоритно фустанче додека низ насмевка разговараше со својот татко.

Рајан Гослинг Рајан Гослинг Рајан Гослинг Рајан Гослинг

Рајан и Ева се родители и на 2-годишната Амада. Четиричленото семејство беше видено по фамилијарна вечера во ресторан за суши.

Рајан Гослинг Рајан Гослинг Рајан Гослинг

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 9451 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.