Почетна » Новости » Шоу-бизнис » „Разочарани сме“: Ванеса Хаџенс ги критикуваше папараците кои ја фотографираа пред болница по породувањето

„Разочарани сме“: Ванеса Хаџенс ги критикуваше папараците кои ја фотографираа пред болница по породувањето

Деновиве, фотографиите на кои Ванеса Хаџенс ја напушта болницата со своето прво дете го обиколија светот.

35-годишната актерка не остана рамнодушна на однесувањето на папараците, кои како што вели таа им го уништија тој специјален момент.

На фотографиите, медицинска сестра ја турка Ванеса во количка од болницата до автомобилот додека таа го држи во раце новороденото бебенце. Покрај нив оди нејзиниот сопруг Кол Такер.

Ванеса Хаџенс Ванеса Хаџенс Ванеса Хаџенс

„Разочарани сме што нашата семејна приватност во овој специјален момент не беше почитувана и беше искористена поради алчноста на камерите со долги објективи кои ги хранат медиумите. Покрај сето тоа, мама, тато и бебето се среќни и здрави“ – напиша Хаџенс по пристигнувањето дома со бебето.

Ванеса Хаџенс Ванеса Хаџенс Ванеса Хаџенс Ванеса Хаџенс Ванеса Хаџенс

Ванеса и Кол се запознаа за време на КОВИД пандемијата во 2021 година, а стапија во брак во декември 2023 година. Хаџенс објави дека е бремена на 10 март оваа година, појавувајќи се на Оскарите во тесен црн фустан.

Ванеса Хаџенс Ванеса Хаџенс Ванеса Хаџенс Ванеса Хаџенс Ванеса Хаџенс Ванеса Хаџенс

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14376 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.